Şamdan Plus Wedding – Nisan.2017 Röportajı 2017-09-11T12:34:26+00:00

Project Description

Düğününüzde farklı ve özel bir şov mu arıyorsunuz? O halde hemen Giselle Tavilson’un DJ eşliğinde gerçekleştirdiği keman şovuyla tanışın. Tavilson ve dansçı ekibi düğününüzü unutulmaz kılacak bir şov ile hafızalarınızda yer edecek.

Giselle Tavilson adını henüz duymadıysanız şaşırmayın. Yakın zamanda kendisini dünya starlarının arasında görebilirsiniz!
Giselle Hanım, Türkiye’de daha önce yapılmamış hatta dünyada da Lindsey Stirling adlı Amerikalı bir genç kızın yaptığı bir şovun Türkiye’deki ilk temsilcilerinden. Keman sanatçısı olan Tavilson, kemanıyla adeta uçuyor, sahnede takla atıyor. Kısacası çıktığı sahne şovlarında sadece keman çalmıyor. DJ eşliğinde elektro keman performansı yapıyor. Şu sıralar ise düğün organizasyonlarının istenen ve aranan ismi… Bu işin aslını çğrenmek için kendisiyle Shangri-La Bosphorus Hotel’in muhteşem atmosferinde buluştuk; harika bir çekim gerçekleştirdik. Çılgın ama ayakları fazlasıyla yere basan, olduğu noktaya kendi çabasıyla gelmiş, hayatlleri çok fazla olan deli dolu bu kadının hayata bakışı size de ilham verebilir.

Röportaj: Gülçin İşler Fırat
Fotoğraflar: Canan Yetişti Satkın

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish